(Ne)Obyčejné večery s Monikou a Jirkou

Jednou do měsíce pořádáme v Praze v prvorepublikové vile na Ořechovce takzvané (Ne)Obyčejné večery ve vile. Je to společenský večer spojený s terapií a mentoringem.

Monika a Jirka

Nejprve projdete epigen terapií u Moniky Urbanové a poté osobním mentoringem Jirky Vokáče Čmolíka, který rozebere vaší situace, ať již v podnikání, či v osobní rovinně. Máte možnost poznat zajímavé osobnosti z řad dalších hostů. Networking zde funguje velmi dobře. Navíc genius loci prvorepublikové vily na ořechovce přímo nahrává do karet uzavírání obchodních partnerství a obchodů obecně.

(Ne)Obyčejné večery vám dávají možnost setkat se se dvěma špičkovými mentory: Jiřího Vokáče Čmolík a Moniku Urbanovou, hlouběji prozkoumat to, co vás právě pálí, dozvědět se cenné rady a poznat mnoho zajímavých hostů a zároveň. Osobní konzultace s mentory je zaručena každému z hostů. Proto je jejich počet omezen.

ČAS A MÍSTO KONÁNÍ

Místo konání: Vila, Slunná 14, Praha 6, 160 00.

Datum konání: čtvrtek 28. 1. 2016

Čas konání: 18:00 – 23:00, dostavte se prosím včas, po začátku v 18:00 se jedná o uzavřenou společnost a opozdilci bohužel nebudou vpuštěni.

Cena: Sami udáváte výši daru (minimální částka je stanovena na 3000 Kč)

Registrujte se prosím nejpozději do pondělí 25. 1. 2016 na e-mail veceryvevile@innwinn.cz

KONTAKTY:

INNER WINNER S.R.O. EMAIL: zakaznicka.pece@innerwinner.cz


E-MAIL - klikněte zde  

OTEVÍRACÍ DOBA: každý den 9:00 - 16:00